Kovová vykuřovací pícka nastavitelná, 10 cm

Kovová vykuřovací pícka nastavitelná, 10 cm

435 

Moderní otevřená kovová pícka je ideální pro pálení jemných vykuřovacích směsí. Díky modernímu designu je také hezkým bytovým doplňkem. Nádobku pro vykuřovací směs můžete v prostoru nad svíčkou různě nastavovat podle toho, jakou směs budete k vykuřování používat.

Není skladem

Katalogové číslo: 0033-7 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Praktická kovová vykuřovací pícka ve stříbrné barvě je ideální  pro pomalé vykuřování bylin a sypkých směsí. Horní nádobka má sítko, které lze odejmout a případně očistit. Pícku lze různě nastavovat, což je praktické při vykuřování bylin, které by se jinak rychle spálily. U směsí s kadidlem nebo orientálních bakhoorů můžete nádobku nastavit níže, aby se vykuřovadla dostatečně rozvoněla.

Pícka je vhodná k jemnému vykuřování do menších bytů nebo kanceláří. Můžete si denně užívat různé vůně orientálních vykuřovadel. Vyzkoušejte třeba vykuřovací směsi s kadidlem a růží, levandulí nebo například ostrou, ale příjemnou vůní jalovce ve spojení s kadidlem.

Upozornění – při vykuřování kadidlových a jiných pryskyřic, které se pálením roztékají, se může sítko zalepit. Použijte trik z Ománu – obalte mřížku alobalem.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Materiál: Nikl ve stříbrné barvě

Rozměry: výška 10 cm, průměr spodní nádobky 7 cm / 5 cm.

Další informace

Hmotnost 0,-25 kg
Rozměry 10 × 7 × 7 cm

Mohlo by se Vám líbit…