100% kadidlový olej Aldhiyaa Frankincense Oil 50ml

100% kadidlový olej Aldhiyaa Frankincense Oil 50ml

(Hodnocení: 2)

540 

Vysoce kvalitní, čistý kadidlový olej má zklidňující, uvolňující a relaxační účinky.

Čistý kadidlový olej  a jeho lehounká sladce kořeněná vůně esencí z kadidla ulevuje nervovému napětí, úzkosti, depresi a nespavosti.  Zjemňuje jizvičky, drobné vrásky a pigmentové skvrny.  Je vhodný  jako základ masážních olejových směsí.  Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Hodí se na všechny druhy pleti, včetně ekzematické.  Je výborný při drobných poraněních kůže, ideální na štípance, škrábance a odřeniny. Používá se také v ajurvédě a ajurvédských masážích.

Více o produktu…

Popis

100% kadidlový olej Aldhiyaa Frankincense Oil 50ml

Vysoce kvalitní, čistý kadidlový olej má zklidňující, uvolňující a relaxační účinky.

Čistý kadidlový olej  a jeho lehounká sladce kořeněná vůně esencí z kadidla ulevuje nervovému napětí, úzkosti, depresi a nespavosti.  Zjemňuje jizvičky, drobné vrásky a pigmentové skvrny.  Je vhodný  jako základ masážních olejových směsí.  Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Hodí se na všechny druhy pleti, včetně ekzematické.  Je výborný při drobných poraněních kůže, ideální na štípance, škrábance a odřeniny. Používá se také v ajurvédě a ajurvédských masážích. Olej je dermatologický testován a je opatřen certifikátem Státního zdravotního ústavu ČR.

100% jemný kadidlový olej je méně koncentrovaný olej, než klasické éterické oleje, které se používají při aromaterapii. Má lehčí vůni, jemnější strukturu a lze ho nanášet přímo na pokožku. Klasický silně koncentrovaný esenciální olej z kadidla se vyrábí parovodní destilací a obsahuje jen 8-9% účinných látek, zato mnohem intenzivněji voní. Kadidlový olej Aldhiyaa obsahuje až 85-90% účinných látek obsažených v boswellových kyselinách. To umožňuje šetrná metoda výroby, kombinace tlaku a mírného zahřívání. Aldhiyaa Frankincense Oil je novinkou na trhu a jsme jeho výhradním dovozcem do EU.

Použití

Smíchejte malé množství kadidlového oleje s menším množstvím vašeho oblíbeného nosného oleje a naneste na obličej i pokožku celého těla. Masírujte spánky, chodidla, nebo unavená a ochablá místa. Potřete pokožku svědící po poštípání hmyzem.  Přidejte několik kapek oleje do horké koupele a užijte si jeho blahodárné a relaxační účinky na vaši pleť.

Složení: 100% extrakt z pryskyřice stromu Boswellia sacra – kadidlovník pravý.

Další tipy k použití 100% kadidlového oleje

Působí proti stresu a úzkosti, má vysoce relaxační účinky  Kadidlo mírní pocity úzkosti a má lehce sedativní účinky. Pro uvolnění napětí a odstranění stresu vmasírujte neředěný olej před spaním do chodidel. V průběhu dne můžete masírovat olejem oblast spánků.

◊    DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO V ČR – tento produkt je dermatologicky testován Státním zdravotním ústavem ČR

◊    100% BIO – čistě přírodní produkt

◊    WILD CRAFTED – kadidlo použité na výrobu oleje se sbírá tradičním způsobem bez použití techniky

◊   NON TOXIC & ECO FRIENDLY – výroba oleje probíhá s ohledem na životní prostředí, olej neobsahuje žádné přidané toxické látky

◊    NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH – naše produkty neprocházejí žádnými testy na zvířatech

Další informace

Hmotnost 0.120 kg
Rozměry 10 × 4 × 4 cm

2 recenze 100% kadidlový olej Aldhiyaa Frankincense Oil 50ml

 1. Lenka

  Vyzkoušela jsem a spokojenost, hlavě na kousance od komárů. Olej přišel rychle.

 2. Tatiana Polak

  Dobrý den Lenko,
  děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste s olejem spokojena a těšíme se na Váš další nákup
  Tatiana

 3. Maria Garcia Lopez

  Díky za zelené kadidlo, je to bomba! Nejlepší co jsem zatím vyzkoušela. Je ten olej opravdu z toho zelenýho?

 4. Tatiana Polak

  Dobrý den Maria,

  olej je z vysoce kvalitní kadidlové pryskyřice, druh Hojari z Ománu. Royal Green Hojari je natolik vzacne, že by ho byla škoda na použití do oleje 🙂

Přidat recenzi