Kadidlové oleje

Kadidlo pozitivně působí na kvalitu pokožky, regeneruje a zlepšuje její vzhled. Působí na pigmentové skvrny, jizvičky a jemné vrásky. Kadidlový olej má jemně kořeněnou až balzamikovou vůní, která vykouzlí relaxační a meditační atmosféru. Olej se vyrábí z pryskyřice stromu kadidlovník – Boswellia. Jemný olej LUBAN Aldhiyaa, získávaný speciální metodou, při které se uchovává většina účinných látek obsažených v surovém kadidle, je novinkou na našem trhu. Má jemnou vůní a sametovou strukturu. Není mastný a krásně se vstřebává. Blahodárně působí na kvalitu pokožky, sjednocuje barevný tón pleti a celkové vylepšuje její metabolismus. Tento oleje je také hlavní složkou masážní směsi a pleťových olejů značky LUBAN.

Esenciální kadidlový olej Luban je silně koncentrovaný olej z nejkvalitnější pryskyřice. Vůně typická pro ománské kadidlo rozjasňuje mysl, ulevuje napětí a zklidňuje.

💚 z pravého ománského kadidla  💚 čistě přírodní složení, bez konzervantů  💚 bez vody a alkoholu 💚 dermatologicky testováno 💚 vyrobeno v Ománu 💚 kvalitní recyklovatelné obaly

Zobrazuji všech 5 výsledků