Kadidlový esenciální olej 10ml

Kadidlový esenciální olej 10ml

620 

Kadidlový esenciální olej 10ml

100% čistý esenciální olej z kadidlové pryskyřice z Ománu.

Kadidlový esenciální se získává parovodní destilací z pryskyřice stromu kadidlovník pravý – Boswellia Sacra. Pomáhá při chronickém stresu a úzkosti. Vůně kadidla navozuje meditační atmosféru, uspokojuje a působí relaxačně. Kadidlový olej je také účinné antiseptikum a má desinfekční vlastnosti. Kadidlo čistí vzduch od baktérií a negativních energií. Esenciální olej lze také míchat v nosném oleji s jinými éterickými oleji a vytvořit si tak vlastní olejový parfém.

Více o produktu…

Popis

Kadidlový esenciální olej 10ml

100%  esenciální olej z kadidlové pryskyřice z Ománu.

Kadidlový esenciální se získává parovodní destilací z pryskyřice stromu kadidlovník pravý – Boswellia sacra. Pomáhá při chronickém stresu a úzkosti. Vůně kadidla navozuje meditační atmosféru, uklidňuje a působí relaxačně. Kadidlový olej je také účinné antiseptikum a má desinfekční vlastnosti. Kadidlo čistí vzduch od baktérií a negativních energií. Esenciální olej lze také míchat v nosném oleji s jinými éterickými oleji a vytvořit si tak vlastní olejový parfém.

Použití:  Silně koncentrovaný esenciální olej z nejkvalitnějšího ománského kadidla je určený především k aromaterapii. 1-2 kapky v aromalampě nebo difuzéru stačí k provonění celého bytu nebo koupele. Kadidlový olej můžete také smíchat s nosným olejem a vytvořit si tak vlastní tělový nebo masážní směs s vůní kadidla. Přidává se také do kosmetiky, krémů nebo parfémů. Nepoužívejte přímo na pokožku, pokud nesmícháte s jiným olejem nebo krémem.

Neužívejte vnitřně a uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Ingredients : 100% Frankincense oil

Další informace

Hmotnost 0.050 kg
Rozměry 6.5 × 3 × 3 cm

Mohlo by se Vám líbit…