LUBAN kadidlový esenciální olej 10ml

(Hodnocení: 2)

640 

 • 💚 pravý přírodní esenciální olej z kadidla
 • 💚 vyrobený v Ománu
 • 💚 vhodný k aromaterapii
 • 💚vůně kadidla uklidňuje, uzemňuje a působí relaxačně
 • 💚silná dřevito-citrusová vůně

 

Kadidlový esenciální olej se získává parovodní destilací z pryskyřice stromu kadidlovník pravý – Boswellia sacra. Kadidlový esenciální olej bývá označován jako král esenciálních olejů. Kadidlový olej vyrobený z ománského kadidla Boswellia sacra má specifické dřevité aroma pryskyřice s citrusovými podtóny. Kadidlo má kromě nádherné silné vůně také velmi příznivé účinky na lidskou psychiku. Vůně kadidla navodí meditační atmosféru, uklidňuje a působí relaxačně.

Více o produktu…

Popis

LUBAN kadidlový esenciální olej 10ml

Kadidlový esenciální olej se získává parovodní destilací z pryskyřice stromu kadidlovník pravý – Boswellia sacra. Kadidlový esenciální olej bývá označován jako král esenciálních olejů. Kadidlový olej vyrobený z ománského kadidla Boswellia sacra má specifické aroma pryskyřice s citrusovými podtóny. Kadidlo má kromě nádherné vůně také velmi příznivé účinky na lidskou mysl.  Vůně kadidla navozuje meditační atmosféru, uklidňuje a působí relaxačně.  Kadidlo pomáhá čistit vzduch od baktérií a negativních energií. Esenciální olej můžete libovolně míchat v nosném oleji s jinými éterickými oleji a vytvořit si tak vlastní olejovou směs nebo přírodní olejový parfém.

Použití: 

Silně koncentrovaný esenciální olej z nejkvalitnějšího ománského kadidla je určený především k aromaterapii. 1-2 kapky v aromalampě nebo difuzéru stačí k provonění celého bytu nebo koupele. Kadidlový olej můžete také smíchat s nosným olejem a vytvořit si tak vlastní tělovou nebo masážní směs s vůní kadidla. Přidává se také do kosmetiky, krémů nebo parfémů. Nepoužívejte přímo na pokožku, pokud nesmícháte s jiným olejem nebo krémem.

Neužívejte vnitřně, uchovávejte mimo dosah dětí na tmavém místě.

Složení/INCI:

100% esenciální olej z pryskyřice stromu Boswellia sacra – kadidlovník pravý/Boswellia Sacra-Carterii Essential Oil.

Alergeny: limonene (přírodní složka vyskytující se v kadidlové pryskyřici).

Obsah a balení:

10ml, tmavá skleněná lahvička s kapátkem.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

◊    100% BIO – čistě přírodní produkt

◊    WILD CRAFTED – kadidlo použité na výrobu oleje se sbírá tradičním způsobem bez použití techniky

◊   NON TOXIC & ECO FRIENDLY – výroba oleje probíhá s ohledem na životní prostředí, olej neobsahuje žádné přidané toxické látky

◊    NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH – naše produkty neprocházejí žádnými testy na zvířatech

Další informace

Hmotnost 0,050 kg
Rozměry 6,5 × 3 × 3 cm

2 recenze LUBAN kadidlový esenciální olej 10ml

 1. Michal

  Výborný esenciální olej za dobrou cenu. Používám do difuzéru a do koupele. Výrazná pryskyřičná a terpenová vůně.

 2. Jiřina K

  Od dovolené v Ománu (přivezla jsem si řadu produktů) používám tento olej denně k prodýchání.

Přidat recenzi

Mohlo by se Vám líbit…