Vykuřovací kadidlová směs meditační, 20g

155 

Vykuřovací směs meditační, 20g.

Vykuřovací kadidlová směs určená k meditaci. Obsahuje kvalitní druhy kadidla, benzoe, heřmánek a myrtu. Harmonizuje, zklidňuje a posiluje meditační atmosféru.

 

více o produktu >>

Skladem

Popis

Vykuřovací kadidlová směs meditační

Vytvořte si dokonalou meditační atmosféru kdekoli – doma, v jógovém centru nebo třeba venku v přírodě. Kadidlová vůně očistí prostor, zklidní smysly a připraví vaši mysl k meditaci. Užijte si váš oblíbený rituál zapálení kadidla, pohodlně se usaďte a vnímejte jen krásnou vůni vykuřovadel. Pozorujte  dým, stoupající vzhůru a pomalu uvolněte vaši mysl i tělo.

Speciálně vytvořená meditační směs obsahuje několik kvalitních druhů kadidla, benzoe, heřmánek a myrtu.

Benzoe nebo také styrax je pryskyřice, kterou lidé od pradávna používají k vykuřování. Benzoe má relaxační účinky a podobně jako kadidlo uvolňuje nervové napětí, stres a celkově působí pozitivně na psychiku. Má sladce medovou vůni, která spolu s vůní heřmánku působí konejšivě, hřejivě a navozuje pocit bezpečí.

Heřmánek a jeho hojivé účinky zná asi každý. Ve vykuřování se sušené květy heřmánku používají od pradávna k uklidnění mysli, relaxaci a podobně jako kadidlo také při úzkostných stavech.

Myrta a její sušené listy se používaly jako vykuřovadlo už ve starověku, hlavně v oblasti Středomoří. Vůně myrty má otevřít duši lásce a kráse, pročistí atmosféru a posiluje meditační rituál. Má uklidňující vlastnosti a hřejivou příjemně bylinnou vůni s jemným nádechem citrusu. Působí pozitivně na migrénu.

Kadidlo v této vykuřovací směsi je obsaženo několik druhů ománského kadidla z různých oblastí jižní provincie Dhofar. Kadidlová pryskyřice má především relaxační a harmonizující účinky. Působí pozitivně na psychiku a podporuje pozitivní energii.

Jak vykuřovat

Pro vykuřování této směsi pryskyřic a bylin použijte kadidelnici nebo vykuřovací pícku. U pícky s jemným sítkem dávejte pozor, aby se pryskyřice nenapekly. Sítko s napečenou pryskyřicí ponořte do vlažné mýdlové vody a pak očistěte kartáčem nebo oškrabejte příborovým nožem.

Po intenzivním vykuřování je dobré na chvilku vyvětrat. Vůně kadidla v prostoru vydrží několik hodin, navodí relaxační atmosféru a pročistí energie v místnosti.

Pokud chcete, aby vám kadidlová vykuřovací směs dlouho vydržela, uchovávejte ji na suchém a tmavém místě v pokojové teplotě. Na světle krystalky ztmavnou  a ztrácí účinnost. Při správném skladování vám vydrží roky.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 5 × 5 × 0,2 cm

Mohlo by se Vám líbit…