Vykuřovací směs kadidlo, styrax a skořice, 20g

160 

Vykuřovací směs kadidlo, styrax a skořice 20g.

Vykuřovací směs obsahuje kvalitní druhy kadidla, styrax, skořici, levanduli a černý bez. Je vhodná pokud hledáte novou inspiraci, čerstvý restart nebo potřebujete vyřešit složitý a dlouho trvající problém.

 

 

Skladem

Popis

Vykuřovací směs kadidlo, styrax a skořice

Potřebujete novou inspiraci, restart nebo vyřešit složitý a dlouho trvající problém?  Dejte na kadidelnici směs kvalitních druhů kadidel, styraxu a skořice s jemnými podtóny levandule a černého bezu a uvolněte mysl pro nové myšlenky a nápady.

Styrax nebo také benzoe je pryskyřice, kterou lidé od pradávna používají k vykuřování. Benzoe má relaxační účinky a podobně jako kadidlo uvolňuje nervové napětí, stres a celkově působí pozitivně na psychiku. Má sladce medovou až vanilkovou harmonizující vůni.

Skořice je nejenom známé koření, ale lidé ji od pradávna používají také jako vykuřovadlo. Její teplá hřejivá vůně dodává příliv nové energie, inspirace a dobré nálady. A vůně skořice prý dokonce přitahuje i peníze.

Bez černý jako vykuřovadlo má  silné ochranné účinky, především pro ženy a děti. K vykuřování se používají sušené květy, listy a kůra. Potřebujete dořešit nějakou komplikovanou a dlouho se vlekoucí záležitost? Vyzkoušejte vykuřování černým bezem.

Levandule je vyhledávaná pro harmonizační a uklidňující účinky. Kromě toho také posiluje koncentraci a představivost a dodává pocit sebejistoty. Je ideální pokud hledáte inspiraci a potřebujete začít tvořit, psát a překonat syndrom „bílé stránky“.

Kadidlo v této vykuřovací směsi je obsaženo několik druhů ománského kadidla z různých oblastí jižní provincie Dhofar. Kadidlová pryskyřice má především relaxační a harmonizující účinky. Působí pozitivně na psychiku a podporuje pozitivní energii.

Jak vykuřovat

Pro vykuřování této směsi pryskyřic a bylin použijte kadidelnici nebo vykuřovací pícku. U pícky s jemným sítkem dávejte pozor, aby se pryskyřice nenapekly. Sítko s napečenou pryskyřicí ponořte do vlažné mýdlové vody a pak očistěte kartáčem nebo oškrabejte příborovým nožem. Pokud budete směs vykuřovat přímo na uhlíku, počkejte až ke konci hoření.

Po intenzivním vykuřování je dobré na chvilku vyvětrat. Vůně kadidla v prostoru vydrží několik hodin, navodí relaxační atmosféru a pročistí energie v místnosti.

Pokud chcete, aby vám kadidlová vykuřovací směs dlouho vydržela, uchovávejte ji na suchém a tmavém místě v pokojové teplotě. Na světle krystalky ztmavnou  a ztrácí účinnost. Při správném skladování vám vydrží roky.

Další informace

Hmotnost 0,02 kg
Rozměry 5 × 5 × 0,2 cm

Mohlo by se Vám líbit…