Orientální kadidelnice modrá, 8cm

480 

Modrá kovová kadidelnice s mřížkou je vhodná i na cestování, pohodlně se vejde do každého zavazadla.  Je zdobená orientálním reliéfem na modrém a zlatém podkladu. Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pohodlně pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi.

Skladem

Katalogové číslo: 00035-1-1 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pohodlně pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Tato kompaktní kadidelnice je vhodná i na cestování, pohodlně se vejde do každého zavazadla.  Je zdobená orientálním reliéfem na modrém podkladu. Součástí je i mřížka, takže vykuřovadla můžete položit na ní. Nebo kadidelnici naplňte vykuřovacím pískem, mřížku nechte stranou a kadidlo položte přímo na uhlík.

Můžete použít některé z našich kadidel z Ománu. Po dohoření uhlíku prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Kadidlo působí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru od negativních energií, pachu a nepříjemného hmyzu.

Popis:

Materiál: slitina lehkého kovu v modré a zlaté barvě.

Rozměry: Výška 8 cm, průměr 8 cm.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 8 × 8 × 8 cm

Mohlo by se Vám líbit…