Orientální mosazná kadidelnice

580 

Kvalitní mosazná kadidelnice s motivem orientálních květů na víčku. Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pohodlně pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí interiér o zajímavý prvek.

Není skladem

Katalogové číslo: 00200-1 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pohodlně pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí interiér o zajímavý prvek. Kvalitní mosazná kadidelnice s motivem orientálních květů přinese do vaší domácnosti kousek exotické atmosféry.

Do kadidelnice nasypte na dno jemný písek, na který položte uhlík (stejný jako se používá do vodních dýmek). Na uhlík stačí dát pár kamínku kadidlové pryskyřice. Nejlepší je použít kadidlo Hojari Normal z Ománu. Zapalte uhlík, uzavřete poklop a užívejte si příjemnou vůni kadidla, která se rozvine vaším domovem. Po dohoření uhlíku prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Kadidlo působí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Popis:

Materiál: Mosaz ve zlaté barvě, víčko s modročerveným vzorem.

Rozměry: Výška 7cm, průměr 10 cm.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 8 × 8 × 7 cm

Mohlo by se Vám líbit…