Vykuřovací směs kadidlo a myrha

125 

Vyvážená směs několika druhů kvalitního kadidla a myrhy z Ománu, 20g.

Vykuřovací směs kadidlo a myrha má relaxační účinky a příznivě ovlivňuje kvalitu spánku. Myrha a kadidlo dezinfikují prostor, očišťují od negativních vlivů a uzemňují.

 

více o produktu >>

Skladem

Popis

Vykuřovací směs kadidlo a myrha

Kadidlo a myrha tvoří nerozlučnou dvojici už po tisíciletí a skvěle se vzájemně doplňují. Myrha je jedním z nejstarších vykuřovadel.  Má typickou sladkou lehce bylinnou vůni, která vynikne ve spojení s klasickou pryskyřičnou vůní kadidla. Vykuřovací směs kadidlo a myrha má relaxační účinky a příznivě ovlivňuje kvalitu spánku. Myrha a kadidlo dezinfikují prostor, očišťují od negativních vlivů a uzemňují.

Myrha je stejně jako kadidlo pryskyřice, ztuhlá míza ze stromu Myrhovník pravý. Commiphora myrha roste na Arabském poloostrově, v Etiopii, Somálsku a Indii. Ománci myrhu sklízí také, ale v mnohem menší míře než kadidlo. Vonná myrha byla součástí prvních parfémů, které lidé používali. Myrha ve spojení s kadidlem představují především vánoční atmosféru, ale nic vám nebrání si tuhle nádhernou archetypální kombinaci užívat celý rok.

Jak vykuřovat

Pro vykuřování této směsi pryskyřic použijte kadidelnici, nebo vykuřovací pícku. U pícky s jemným sítkem dávejte pozor, aby se pryskyřice nenapekly. Sítko s napečenou pryskyřicí ponořte do vlažné mýdlové vody a pak očistěte kartáčem nebo oškrabejte příborovým nožem.

Po intenzivním vykuřování je dobré na chvilku vyvětrat. Vůně kadidla v prostoru vydrží několik hodin, navodí relaxační atmosféru a pročistí energie v místnosti.

Pokud chcete, aby vám kadidlová pryskyřice dlouho vydržela, uchovávejte ji na suchém a tmavém místě v pokojové teplotě. Na světle krystalky ztmavnou  a ztrácí účinnost. Při správném skladování vám vydrží roky.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 5 × 5 × 0,2 cm

Mohlo by se Vám líbit…