Arabian Oudh a kadidlo vykuřovací kužílky jumbo, 12ks

95 

Kvalitní ručně vyrobené vykuřovací kužílky s jedinečnou vůní Arabian oudh – arabské dřevo. Extra velké s dlouhou dobou hoření a praktickým keramickým podstavečkem na pálení. Přírodní složení a krásné balení, vhodné i jako dárek.

 

 

 

Skladem

Popis

Kvalitní ručně vyrobené vykuřovací kužílky s pravou vůní arabské orientální noci. Voňavé jehlánky od firmy Organic Godness jsou vyrobené z přírodních materiálů, dřeva, pryskyřic a esenciálních olejů.

Součástí každého balení je i praktický keramický podstaveček, díky kterému nebudete muset přemýšlet, kam hořící kužílek umístit. K vykuřování můžete použít samozřejmě i některou z našich kadidelnic nebo vykuřovacích pícek. Organický papírový sáček navíc zdobí ornament symbolu Květ života z lehkého kovu, který můžete později použít i samostatně. Třeba jako ozdobu svíčky nebo květinové dekorace.

Kužílek umístěte na nehořlavou podložku. Nejlépe do kadidelnice nebo misky s vykuřovacím pískem. Zapalte ho na špičce a lehce rozfoukejte. Pak už si jen užívejte krásnou vůni.

Oudh je jedna z nejoblíbenějších vůní v Orientu a určitě jí propadnete i vy. Je to vonná esence, která se získává z vzácných stromů Aquilaria nebo taky agarwood,  český překlad je orlářka. Vůně oudu je omamná, mystická a je součástí mnoha orientálních parfémů. Společně s vůní kadidla podporuje duševní pohodu a navozuje mystickou meditační atmosféru.

Obsahují pouze netoxické přírodní složky.
Kužílky jsou ručně vyráběné v Indii.

12 kusů v organickém papírovém pytlíku s ozdobou symbolu Květ života z lehkého kovu.

Výška kužílku: 4,5cm, malý keramický podstavec na pálení kužílků.

Balení: výška 20cm.

Složení: kadidlová pryskyřice, dřevěné piliny, prášková kůra, pryskyřice, guárová guma, přírodní esenciální oleje.

 

 

Další informace

Hmotnost 0,02 kg
Rozměry 5 × 5 × 0,2 cm

Mohlo by se Vám líbit…