Vykuřovací směs kadidlo, jalovec a myrha, 20g

150 

Očistná směs kvalitního kadidla, jalovce a myrhy, 20g.

Vykuřovací směs kadidlo, jalovec a myrha má silné očistné a dezinfekční účinky. Krásně voní a hodí se především k vykuřování po prodělané nemoci nebo problematickém období.

 

více o produktu >>

Skladem

Popis

Vykuřovací směs kadidlo, jalovec a myrha

Kadidlo a myrha v kombinaci s jalovcem má velmi silné očistné účinky. Je ideálním vykuřovadlem k očištění a osvěžení domu po prodělané nemoci nebo po psychicky náročném období. Dezinfikuje prostor, navrací zpět pozitivní vibrace a odstraňuje nashromážděnou negativní energii. Směs má krásnou vůni, ve které vynikají pryskyřičné a kořeněné tóny s lehkým sladkým dotekem myrhy.

Jalovec je jedno z nejstarších vykuřovadel. Používá se k očistným obřadům po celém světě (Latinská Amerika, Tibet, Evropa) a patřil k tradičním vykuřovadlům i u nás. Jalovec roste i v Ománu na horských svazích ve velké nadmořské výšce a je velmi ceněný. Ománci jalovec používají v gastronomii, v lidovém léčitelství a především k výrobě parfémů a přírodní kosmetiky. V horských oblastech Jebel Akhdar v severním Ománu se jalovec přidává také do místních vykuřovacích směsí bakhoor.

Myrha je stejně jako kadidlo pryskyřice, ztuhlá míza ze stromu Myrhovník pravý. Commiphora myrha roste na Arabském poloostrově, v Etiopii, Somálsku a Indii. Ománci myrhu sklízí také, ale v mnohem menší míře než kadidlo. Vonná myrha byla součástí prvních parfémů, které lidé používali.

Kadidlo v této vykuřovací směsi je obsaženo několik druhů ománského kadidla z různých oblastí jižní provincie Dhofar. Kadidlová pryskyřice má především relaxační a harmonizující účinky. Působí pozitivně na psychiku a podporuje pozitivní energii.

Jak vykuřovat

Pro vykuřování této směsi pryskyřic použijte kadidelnici, nebo vykuřovací pícku. U pícky s jemným sítkem dávejte pozor, aby se pryskyřice nenapekly. Sítko s napečenou pryskyřicí ponořte do vlažné mýdlové vody a pak očistěte kartáčem nebo oškrabejte příborovým nožem.

Po intenzivním vykuřování je dobré na chvilku vyvětrat. Vůně kadidla v prostoru vydrží několik hodin, navodí relaxační atmosféru a pročistí energie v místnosti.

Pokud chcete, aby vám kadidlová vykuřovací směs dlouho vydržela, uchovávejte ji na suchém a tmavém místě v pokojové teplotě. Na světle krystalky ztmavnou  a ztrácí účinnost. Při správném skladování vám vydrží roky.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 5 × 5 × 0,2 cm

Mohlo by se Vám líbit…