Vykuřovací směs kadidlo a růže

105 

Vyvážená směs několika druhů kvalitního kadidla a růže z Ománu, 20g.

Směs je pečlivě vybranou kombinací několika druhů kadidel a růžových lístků. Z kouřové pryskyřičné vůně kadidla vystupují jemné tóny damascénských růží.

 

více o produktu >>

Popis

Vykuřovací směs kadidlo a růže

Kadidlo a růže tvoří nádherný pár. Jejich vůně se vzájemně výborně doplňují a v Ománu patří k nejoblíbenějším aroma kombinacím. Vykuřovací směs obsahuje několik pečlivě vybraných druhů kadidel a růžových lístků. Z kouřové pryskyřičné vůně kadidla zlehka vystupují jemné tóny damascénských růží.

Růže a růžová vůně jsou ve všech kulturách symbolem lásky a útulného domova plného harmonie. Používá se stejně jako kadidlo na odstranění negativních vlivů a také k přivolání a vyjádření citů.

Pro vykuřování této směsi pryskyřic použijte kadidelnici, nebo vykuřovací pícku. U pícky s jemným sítkem dávejte pozor, aby se pryskyřice nenapekly. Sítko s napečenou pryskyřicí ponořte do vlažné mýdlové vody a pak očistěte kartáčem nebo oškrabejte příborovým nožem.

Po intenzivním vykuřování je dobré na chvilku vyvětrat. Vůně kadidla a růží v prostoru vydrží několik hodin, navodí relaxační atmosféru a pročistí energie v místnosti.

Pokud chcete, aby vám vykuřovací směs kadidlo a růže dlouho vydržela voňavá, uchovávejte ji na suchém a tmavém místě v pokojové teplotě. Na světle krystalky ztmavnou  a ztrácí účinnost. Při správném skladování vám vydrží roky.

Další informace

Hmotnost 0,02 kg
Rozměry 5 × 5 × 0,2 cm

Mohlo by se Vám líbit…