Romantická kameninová vykuřovací pícka

Romantická kameninová vykuřovací pícka

650 

Romantická vykuřovací pícka, kterou si zamilujete. Přírodní kameninu zdobí květinové orientální vzory. Je vhodná k pomalému a delikátnímu vykuřování, především bylin a sypkých směsí.

 

Skladem

Popis

Romantická vykuřovací pícka, kterou si zamilujete. Přírodní kameninu zdobí květinové orientální vzory. Je vhodná k pomalému a delikátnímu vykuřování, především bylin, sypkých směsí a vzácných pryskyřic.

Obzvlášť vhodná je pro exkluzivní vykuřovadla, která si chcete vychutnat delší dobu. Díky pomalejšímu hoření nad čajovou svíčkou si aroma vzácných vykuřovadel užijete beze zbytku.

Upozornění – při vykuřování kadidlových a jiných pryskyřic se může mřížka “zalepit”. Můžete použít trik z Ománu – obalte mřížku alobalem.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

 

Materiál: Přírodní světlá kamenina s šedými okraji, sítko z leštěné mosazi ve stříbrné barvě. Součástí balení není čajová svíčka.

Rozměry: Výška 11,5 cm, průměr 9 cm.

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Rozměry 11 × 8 × 8 cm

Mohlo by se Vám líbit…