Orientální kadidelnice Salalah Omán, měděná

980 

Originální ručně vyráběná orientální kadidelnice je nejen praktickou pomůckou při vykuřování, ale také krásným bytovým doplňkem.

Výška 15 cm, průměr 12 cm.

Skladem

Popis

Originální ručně vyrobená kadidelnice ve tvaru koule.

Je zdobená orientálními tepanými ornamenty a na jejím vrcholu hrdě sedí ománský velbloud.

Kadidelnice se otvírá uprostřed, čímž vznikne nádoba do které se nasype vykuřovací písek a vloží žhavý uhlík s několika kamínky pryskyřice. Přes otvory v horní polovině koule se pak pomalu a nevtíravě line krásná kadidlová vůně.

Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí interiér o zajímavý prvek. Kvalitní mosazná kadidelnice přinese do vaší domácnosti kousek orientální atmosféry dalekého Ománu. Je vyrobená v tradičním ománském stylu.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Materiál: mosaz, měděná barva.

Rozměry: průměr 12cm, výška 15cm.

 

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Rozměry 15 × 15 × 15 cm
Materiál

Stříbrná mosazná provedení antik, Zlatá mosazná provedení antik, Zlatá, kov v kombinaci s mosazí, Černá mosazná v provedení antik, Hnědá, kov, imitace rzi, Černozelená, kov, imitace rzi, Zlatohnědá, černá mosaz, provedení antik, Zlatá mosaz, provedení antik, Měděný kov, provedení antik, Zlatozelená, mosaz, provedení antik

Mohlo by se Vám líbit…