Tradiční ománská kadidelnice Palma, 11cm

430 

Omán je země kadidla a jeho vůně vás tu provází doslova na každém kroku. Kadidlo či různé vykuřovací směsi se tradičně pálí v orientálních kovových kadidelnicích nebo také v typických hliněných jemně zdobených nádobách.

Přineste si domů kousek ománské tradice a užijte si vykuřovací rituál s půvabnou kadidelnicí v pravém ománském stylu.

Skladem

Katalogové číslo: 99002 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla. Můžete na ní pohodlně pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Hliněná kadidelnice Palma je vyráběná ručně podle tradičního ománského vzoru. Není glazovaná a je zdobená otvory ve tvaru palem, které se v Ománu a arabských zemích často používají ke zdobení keramiky. Lze využít také jako orientální lampička.

Pro vykouzlení orientální vůně použijte některé z našich kadidel z Ománu nebo vykuřovací směsi. Vykuřovadla pokládejte na rozpálený vykuřovací uhlík (stejný jako uhlík do vodní dýmky). Ten umístěte na spodní misku na vyznačenou glazovanou plochu. Pak přiklopte horní část kadidelnice. Do této kadidelnice není nutné použít vykuřovací písek.

Po dohoření uhlíku prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Kadidlo působí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru od negativních energií, pachu a nepříjemného hmyzu.

Popis:

Materiál: pálená neglazovaná keramika, glazovaná ploška na uhlík

Rozměry: Výška 11cm, průměr 10 cm.

 

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 8 × 8 × 10 cm

Mohlo by se Vám líbit…