Malá vykuřovací startovací sada

Malá vykuřovací startovací sada

870 

Máte rádi vůni kadidla a chtěli byste začít s vykuřováním kadidla nebo jiných vykuřovacích směsí ?

Usnadnili jsme vám to –  pro začátečníky je tu startovací vykuřovací sada, která obsahuje vše potřebné k vykuřování.

Skladem

Katalogové číslo: 00089 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Malá startovací vykuřovací sada obsahuje : malou orientální mosaznou kadidelnici, uhlíky (10ks), vykuřovací písek (200g), zlaté mosazné kleště, kadidlo Hojari Green Light 20g. Dárkové balení – bílá dárková krabička a dřevitá dekorační vlna.

Kvalitní rychlozapalné dřevěné uhlíky jsou skvělým doplňkem do vaší vykuřovací soupravy. Uhlíky se rychle rozpálí, jednoduše pomocí zapalovače. Na rozpálený uhlík položíte několik malých kamínků pryskyřice kadidla a užívejte si nádhernou vůni.

Jemný  pouštní písek je ideální pro tepelnou izolaci kadidelnice nebo vykuřovací misky.  Písek ochrání misku před případným poškozením a zároveň prodlužuje čas hoření uhlíku.

Zlaté mosazné kleště na uhlíky jsou opravdu skvělým pomocníkem. Někdy prostě déle trvá, než se uhlík dostatečně rozhoří, nebo se rozhodnete odstranit hořící vykuřovadlo. Tyto kleště jsou dostatečně vám pomůžou při manipulaci s rozhořeným uhlíkem a vaše prsty budou chráněné před popálením.

Malá orientální mosazní kadidelnice je vhodná i na cestování, pohodlně se vejde do každého zavazadla.  Kvalitní mosaz je zdobená orientálním reliéfem na červeném podkladu.

Kadidlo Hojari Green Light je světle zelené kadidlo z Ománu, primárně je určeno k vykuřování.

 

 

Další informace

Hmotnost 0.2 kg
Rozměry 20 × 10 × 5 cm