Kameninová vykuřovací pícka gravírovaná

Kameninová vykuřovací pícka gravírovaná

640 

Gravírovaná černá vykuřovací pícka z kvalitní kameniny, zdobená jemnými liniemi a drobnými květinovými lístečky. Je vhodná k pomalému vykuřování bylin a sypkých směsí.

 

Není skladem

Katalogové číslo: 0033-1 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Gravírovaná černá vykuřovací pícka z kvalitní kameniny, zdobená jemnými liniemi a drobnými květinovými lístečky. Je vhodná k pomalému aromaterapeutickému vykuřování bylin a sypkých směsí.

Obzvlášť vhodná je pro exkluzivní vykuřovadla, která si chcete vychutnat delší dobu. Díky pomalejšímu hoření nad čajovou svíčkou si aroma vzácných vykuřovadel užijete beze zbytku.

Upozornění – při vykuřování kadidlových a jiných pryskyřic se může mřížka „zalepit“. Můžete použít trik z Ománu – obalte mřížku alobalem.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

 

Materiál: Přírodní kamenina, sítko z leštěné mosazi ve stříbrné barvě. Součástí balení není čajová svíčka.

Rozměry: Výška 10 cm, průměr  9 cm.

Další informace

Hmotnost 0,-25 kg
Rozměry 10 × 9 × 9 cm

Mohlo by se Vám líbit…