Vykuřovací startovací sada

Vykuřovací startovací sada

964 

Máte rádi vůni kadidla a chtěli byste začít s vykuřováním kadidla nebo jiných vykuřovacích směsí ?

Můžeme jen doporučit a pro začátečníky máme v nabídce startovací vykuřovací sadu, která obsahuje vše potřebné k vykuřování.

Skladem

Popis

Startovací vykuřovací sada obsahuje : uhlíky (10ks), vykuřovací písek (200g), kleště, vykuřovací misku, 2 druhy kadidla z Ománu (směs kadidel s růží 20g, Hojari Green Light 20g).

Kvalitní rychlozapalné dřevěné uhlíky jsou skvělým doplňkem do vaší vykuřovací soupravy. Uhlíky se rychle rozpálí, jednoduše pomocí zapalovače. Na rozpálený uhlík položíte několik malých kamínků pryskyřice kadidla a užívejte si nádhernou vůni.

Jemný mořský křemenný písek je ideální pro tepelnou izolaci kadidelnice nebo vykuřovací misky.  Písek ochrání misku pře případným poškozením a zároveň prodlužuje čas hoření uhlíku.

Měděné kleště jsou opravdu skvělým pomocníkem. Někdy prostě déle trvá, než se uhlík dostatečně rozhoří, nebo se rozhodnete odstranit hořící vykuřovadlo. Tyto měděné kleště jsou dostatečně dlouhé, umožní vám i manipulaci s většími kusy vykuřovadel. Vaše prsty budou bezpečně chráněné před popálením.

Malá elegantní smaltová  vykuřovací miska je díky jednoduchému klasickému designu vhodná do každého interiéru. Kadidelnice je ideální pro začátečníky, kteří ještě nemají s vykuřováním dostatek zkušeností.

Vykuřovací směs kadidlo a růže  obsahuje několik pečlivě vybraných druhů kadidel a růžových lístků. Z kouřové pryskyřičné vůně kadidla zlehka vystupují jemné tóny damascénských růží.

Green Hojari Light je špička mezi ománskými kadidly a nejlepší kadidlo na světě. Primárně je určeno k vykuřování.

Další informace

Hmotnost 0.2 kg
Rozměry 20 × 10 × 5 cm