Velká vykuřovací startovací sada
Sleva!

Velká vykuřovací startovací sada

920 

Máte rádi vůni kadidla a chtěli byste začít s vykuřováním kadidla nebo jiných vykuřovacích směsí ?

Usnadnili jsme vám to –  pro začátečníky je tu startovací vykuřovací sada, která obsahuje vše potřebné k vykuřování.

Není skladem

Popis

Velká startovací vykuřovací sada obsahuje : uhlíky (10ks), vykuřovací písek (200g), kleště, vykuřovací misku, 2 druhy kadidla z Ománu (směs kadidel s růží 20g, Hojari Green Light 20g).

Kvalitní rychlozápalné dřevěné uhlíky jsou skvělým doplňkem do vaší vykuřovací soupravy. Uhlíky se rychle rozpálí, jednoduše pomocí zapalovače. Na rozpálený uhlík položte několik malých kamínků pryskyřice kadidla a užívejte si nádhernou vůni.

Jemný pouštní písek je ideální pro tepelnou izolaci kadidelnice nebo vykuřovací misky.  Písek ochrání misku pře případným poškozením a zároveň prodlužuje čas hoření uhlíku.

Mosazné kleště na uhlíky jsou opravdu skvělým pomocníkem. Někdy prostě déle trvá, než se uhlík dostatečně rozhoří, nebo se třeba rozhodnete odstranit hořící vykuřovadlo. Malé ručičky na konci kleštiček vám vykouzlí při každém vykuřování úsměv na tváři a pozitivně naladí.  A samozřejmě ochrání vaše  prsty před popálením.

Mosazná vykuřovací miska je díky jednoduchému klasickému designu vhodná do každého interiéru. Miska má praktickou mřížku a je ideální pro začátečníky, kteří ještě nemají s vykuřováním dostatek zkušeností.

Vykuřovací směs kadidlo a růže  obsahuje několik pečlivě vybraných druhů kadidel a růžových lístků. Z kouřové pryskyřičné vůně kadidla zlehka vystupují jemné tóny damascénských růží.

Green Hojari Light je špička mezi ománskými kadidly a nejlepší kadidlo na světě. Primárně je určeno k vykuřování.

 

Další informace

Hmotnost 0.2 kg
Rozměry 20 × 10 × 5 cm