Velká litinová kadidelnice s rukojetí, 26 cm

560 

Tato odolná velká litinová kadidelnice s rukojetí a úchytkou ze dřeva je vhodná pro všechna vykuřovadla a vydrží velmi dlouho. Díky dřevěné rukojeti můžete snadno projít celý dům a pomocí vonného dýmu očistit všechny místnosti i zapadlé kouty.

Není skladem

Katalogové číslo: 000101-3 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Tato odolná litinová kadidelnice s rukojetí a úchytkou ze dřeva je vhodná pro všechna vykuřovadla a vydrží velmi dlouho. Díky dřevěné rukojeti můžete snadno projít celý dům a pomocí vonného dýmu očistit všechny místnosti i zapadlé kouty.

Do kadidelnice nasypte na dno jemný písek, na který položte uhlík (stejný jako se používá do vodních dýmek). Pro manipulaci s uhlíkem doporučujeme použít vykuřovací kleště.  Na uhlík stačí dát pár kamínku kadidlové pryskyřice. Nejlepší je použít kadidlo Hojari z Ománu. Zapalte uhlík, uzavřete poklop a užívejte si příjemnou vůni kadidla, která se rozvine vaším domovem. Po dohoření uhlíku prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Kadidlo působí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Popis: 

Délka: 26cm, výška 7cm, průměr 12cm

Materiál: litina, rukojeť a úchytka dřevo. Rukojeť lze odšroubovat.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 23 × 8 × 4 cm

Mohlo by se Vám líbit…