Malá černá kadidelnice s rukojetí, 21 cm

470 

Praktická černá kadidelnice s dřevěnou rukojetí krásně poslouží k vykuřování prostor a k vykuřovacím rituálům. Jednoduchý a tradiční design  dělá z tohoto produktu jeden z nejoblíbenějších.

Skladem

Katalogové číslo: 000101-12 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Praktická černá kadidelnice s rukojetí a úchytkou ze dřeva je vhodná pro všechna vykuřovadla a vydrží velmi dlouho. Díky dřevěné rukojeti můžete snadno projít celý dům a pomocí vonného dýmu očistit všechny místnosti i zapadlé kouty.

Do kadidelnice nasypte na dno jemný písek, na který položte rýchlozápalný uhlík (stejný jako se používá do vodních dýmek). Pro manipulaci s uhlíkem doporučujeme použít vykuřovací kleště.  Na uhlík stačí dát pár kamínku kadidlové pryskyřice. Nejlepší je použít kadidlo Hojari z Ománu. Zapalte uhlík, uzavřete poklop a užívejte si příjemnou vůni kadidla, která se rozvine vaším domovem. Po dohoření uhlíku prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Kadidlo působí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Popis: 

Délka: 21cm, výška 8cm, průměr 8cm

Materiál: kvalitní kov, rukojeť a úchytka dřevo. Rukojeť lze odšroubovat.

Vyrobeno v Indii.

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Rozměry 23 × 8 × 4 cm

Mohlo by se Vám líbit…