Sleva!

Set pleťových olejů s masážní destičkou Gua sha zdarma

1 980 

Objevte úžasné pleťové masáže pleťovými oleji a masážní destičkou gua sha (kváša). Kadidlové pleťové oleje Luban mají vysoký obsah pravého kadidlového oleje a další úžasné rostlinné čistě přírodní oleje. Účinky olejového séra podpoří přírodní squalan a vzácně výtažky z mořských řas. Oleje jsou určené pro každý typ pleti, můžete používat vyživující v zimě a hydratační v létě nebo je kombinovat, kde na večer nanesete hutnější a o něco mastnější vyživující olej a pod denní krém pak olej hydratační. Jejich účinek a lepší vstřebání do pokožky podpoříte masáží pokožky pomocí krásné hladké destičky Gua sha z kámene Tygří oko.

Set olejů obsahuje:

  • Luban pleťový kadidlový olej vyživující 30ml
  • Luban pleťový kadidlový olej hydratační 30ml
  • Dárek – masážní destička Gua sha Tygří oko, 8cm

Není skladem

Popis

Kadidlový pleťový olej vyživující. Jeho hlavní složkou vyživujícího oleje je přírodní kadidlový olej, kterému se v Ománu říká přírodní kolagen. Jeho jedinečné účinky doplňují kvalitní rostlinné oleje, squalan a vzácné výtažky z mořských řas Antileukin a Kalparian, působící na buněčné úrovni. Toto čistě přírodní olejové sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Suchý olej se rychle vstřebává a působí díky výtažkům z mořských řas hloubkově.

Hydratační pleťový olej Luban je jedinečnou kombinací přírodního kadidlového oleje, oleje z meruňkových jader, squalanu a výtažků z mořských řas Hydrasalinol a Kalparian. Hloubkově hydratuje a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Pleti dodává pružnost a sametovou hebkost.  Zpomaluje proces stárnutí a podporuje regeneraci kožních buněk. Toto čistě přírodní olejové sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Suchý olej se rychle vstřebává a působí díky výtažkům z mořských řas hloubkově.

Masážní destička Gua Sha Tygří oko je úžasnou pomůckou při masáži obličeje, krku a dekoltu. Masáž pomáhá zlepšovat cirkulaci krve, pokožku nádherně prokrví a připraví pro aplikaci pleťového oleje. Olejové sérum, například kadidlový pleťový olej, se lépe vstřebá a jeho účinky jsou silnější.

Pravidelnou masáží destičkou a kadidlovým pleťovým olejem dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek a kruhů pod očima.

Masáž obličeje se provádí na očistěné pokožce po aplikaci pleťového oleje. 

Návod na použití:

Přiložte destičku „kváša“ k pleti a jemnými krátkými nebo dlouhými tahy masírujte jedním směrem. Uchopení destičky nesmí být kolmo k pleti, ale tak, aby hrana destičky nedráždila pleť. Masírujte tvář směrem od brady k lícním kostem a od nosu ke spánkům. Pro zmírnění oteklých víček provádějte masáž víček směrem k obočí. Procházením destičkou po rtech zvýšíte jejich prokrvení a také jejich objem.
Postupně můžete zvyšovat intenzitu tlaku, dokud Vám bude příjemný. Masírováním dochází k zčervenání pokožky, které ale samovolně v řádu minut mizí. Pak nastupuje pocit svěží a pevné pokožky.

Fotka produktu je pouze ilustrační, tvary a vzory se mohou lišit.

Malá jadeitová destička má rozměry 7, š cm x 4,5 cm a je vyrobená ze světle zeleného jadeitu.

Další informace

Hmotnost 0,3 kg
Rozměry 10 × 5 × 15 cm

Mohlo by se Vám líbit…