Masážní destička Gua sha tygří oko; 8cm

350 

Masážní destička z kamene tygří oko je úžasnou pomůckou při masáži obličeje, krku a dekoltu. Masáž pomáhá zlepšovat cirkulaci krve, pokožku nádherně prokrví a připraví pro aplikaci pleťového oleje. Olejové sérum, například kadidlový pleťový olej, se lépe vstřebá a jeho účinky jsou silnější.

Pravidelnou masáží destičkou a kadidlovým pleťovým olejem dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek a kruhů pod očima.

Kámen je studený sám o sobě ale pro intenzivnější účinek je dobré dát Gua Shu před masáží na chvíli do mrazáku.

Není skladem

Katalogové číslo: PHNX0010 Kategorie: , , Štítky: ,

Popis

Gua Sha je starobylá čínská léčebná metoda, která nabízí přirozený způsob, jak zlepšit pružnost a kvalitu vaši pokožky. Pomocí kamene Gua Sha si můžete masírovat obličej, ramena, paže nebo nohy. Masáž pomáhá proti otokům, zlepšuje prokrvení pokožky a rozproudí vaši čchi. Výsledkem je uvolnění toxinů, zmenšení nedokonalostí a navrácení přirozeného zdravého lesku vaší pleti.

Materiál: kámen Tygří oko – působí hřejivě, revitalizuje

Poznámka: Barva a tvar kamene se mohou mírně lišit od vyobrazení.

Návod na použití:

Masáž obličeje se provádí na očištěné pokožce po aplikaci pleťového oleje. 

Přiložte destičku „kváša“ k pleti a jemnými krátkými nebo dlouhými tahy masírujte jedním směrem. Uchopení destičky nesmí být kolmo k pleti, ale tak, aby hrana destičky nedráždila pleť. Masírujte tvář směrem od brady k lícním kostem a od nosu ke spánkům. Pro zmírnění oteklých víček provádějte masáž víček směrem k obočí. Procházením destičkou po rtech zvýšíte jejich prokrvení a také jejich objem.
Postupně můžete zvyšovat intenzitu tlaku, dokud vám bude příjemný. Masírováním dochází k zčervenání pokožky, které ale samovolně v řádu minut mizí. Pak nastupuje pocit svěží a pevné pokožky.

 

 

Hmotnost:  45 g
Rozměry: 8 cm
Balení: kartonová krabička

Další informace

Hmotnost 0,045 kg
Rozměry 8 × 5 × 1 cm

Mohlo by se Vám líbit…