Průvodce Omán-písek,růže, kadidlo

375 

Navštivte zemi kadidla – objevte krásy a tajemství Sultanátu Omán. Zajímavé čtení před cestou, na cestu nebo jen tak, chcete-li poznat a pochopit tuto tajemnou zemi. Nechte se vtáhnout do země, která se nachází na arabském poloostrově ale je naprosto odlišná od jejích sousedů. Nejen způsobem života, mentalitou obyvatelů ale i přátelským přístupem k cizincům.

Dotisk aktualizovaného vydání bude k dispozici od února 2024. 

 

Skladem

Katalogové číslo: 00010 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

OMÁN – PÍSEK, RŮŽE, KADIDLO – průvodce Ománem

Navštivte zemi kadidla – objevte krásy a tajemství Sultanátu Omán. Zajímavé čtení před cestou, na cestu nebo jen tak, chcete-li poznat a pochopit tuto tajemnou zemi. Nechte se vtáhnout do země, která se nachází na Arabském poloostrově, ale je naprosto odlišná od jejích sousedů. Nejen způsobem života, mentalitou obyvatelů ale i přátelským přístupem k cizincům.

Kniha je rozdělená do 5 kapitol: poušť, hory, moře, města a lidé. Dozvíte se o historii ale i současném životě v Ománu,  o poušti, místních zvyklostech a tradicích. Zajímavým a poutavým popisem, který nezatěžují přebytečná fakta, autorka popisuje jednotlivá zajímavá místa  a jejich památky.

Kniha je plná nádherných fotografií, které Vás zaručeně donutí chtít vidět a zažít Omán na vlastní kůži.

V závěru knihy proto najdete také praktické informace a rady na cestu.

Jedná se o první publikaci o Sultanátu Omán v českém jazyce.

Autor: Pavla Koubek Slavětínská

Více o autorce zde

Další informace

Hmotnost 0,120 kg
Rozměry 21 × 17 × 0,5 cm

Mohlo by se Vám líbit…