Vykuřovací směs Santalový prášek, 20g

Vykuřovací směs Santalový prášek, 20g

190 

Opojná a velmi výrazná orientální vůně, kterou musíte vyzkoušet. Lisovaný prášek ze santalového dřeva a esenciálních olejů je typický pro jih Ománu a město Salalah. V rafinovaném mixu orientálních vůní ucítíte kromě dřevité santalové vůně také bílý musk a růžový attar. 20g

Vykuřovací směs můžete pálit přímo na uhlíku, nebo na vykuřovací pícce.

 

Není skladem

Popis

Vykuřovací směs Santalový prášek, 20g

Opojná výrazná orientální vůně, kterou prostě musíte vyzkoušet. Lisovaný prášek ze santalového dřeva a esenciálních olejů je typický pro jih Ománu a město Salalah. V rafinovaném mixu orientálních vůní ucítíte kromě dřevité santalové vůně také bílý musk a sladký růžový attar. Vykuřovací směs je vhodná pro navození romantické uvolněné atmosféry a je lehce afrodiziakální.  Můžete jí pálit přímo na uhlíku jako Ománci, nebo na vykuřovací pícce. Směs jsme pro vás dovezli přímo od výrobce – místní ománské rodiny. Každý rok vyrobí jen malé množství tohoto vykuřovadla.

Balení obsahuje několik slisovaných kousků vykuřovací směsi Santalový přášek. Pokud se rozpadnou na prášek nebo malé úlomky, nevadí, nasypte je na uhlík nebo pícku.

Další informace

Hmotnost 0,-02 kg
Rozměry 3 × 5 × 1 cm

Mohlo by se Vám líbit…