Malá orientální kadidelnice

Malá orientální kadidelnice

780 

Orientální měděná kadidelnice z Ománu, výška 7 cm, průměr 10 cm.

Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí váš interiér o zajímavý prvek. Kvalitní měděná kadidelnice přinese do vaší domácnosti kousek orientální atmosféry dalekého Ománu.

 

Skladem

Popis

Orientální měděná kadidelnice z Ománu, výška 7 cm, průměr 10 cm.

Kadidelnice se tradičně používá k vykuřování pomocí kadidla, ale můžete na ní pálit i jiná vykuřovadla a vonné směsi. Je vhodná také jako originální bytový doplněk, který obohatí interiér o zajímavý prvek. Kvalitní měděná kadidelnice přinese do vaší domácnosti kousek orientální atmosféry dalekého Ománu.

Do kadidelnice nasypte na dno jemný písek, na který položte uhlík (stejný jako se používá do vodních dýmek). Na uhlík stačí dát pár kamínku kadidlové pryskyřice. Nejlepší je použít kadidlo Hojari Normal z Ománu. Zapalte uhlík, uzavřete poklop a užívejte si příjemnou vůni kadidla, která se rozvine vaším domovem. Po dohoření uhlíku prostor krátce vyvětrejte. Kadidlová vůně se v místnosti udrží velmi dlouho a zpříjemní vám den nebo večer. Kadidlo působí relaxačně a antidepresivně, proto se často používá při meditacích a různých rituálech.

Vykuřování kadidlem je obzvlášť vhodné v období viróz a epidemií. Kadidlový dým má dezinfekční účinky, na které spoléhali už naši předci. Vykuřování kadidlem napomáhá také k vyrovnávaní energií a čistění prostoru.

Další informace

Hmotnost 0.250 kg
Rozměry 15 × 15 × 15 cm

Mohlo by se Vám líbit…