Letní kadidlový balíček s dárkem
Sleva!

Letní kadidlový balíček s dárkem

1 580 

V horkém letním počasí potřebuje pleť pořádnou dávku osvěžení a hydratace.

Letní kadidlový balíček obsahuje: Luban kadidlový pleťový olej hydratační, 30ml a Luban čistý kadidlový hydrolát, 100ml.

Při zakoupení letního kadidlového balíčku obdržíte zdarma masážní kadidlovou směs olejů a bylin, 50ml.

Není skladem

Popis

Kadidlový pleťový olej hydratační je jedinečnou kombinací čistého kadidlového oleje, meruňkového oleje, squalanu a výtažků z mořských řas. Pleť dokonale hydratuje a zanechává pružnou. Kadidlový olej pozitivně působí na kvalitu pokožky, pomáhá sjednocovat barevný tón pleti, zesvětluje pigmentové skvrny a předchází tvorbě nových.

Čistý přírodní kadidlový hydrolát. Osvěžující kadidlová voda bez alkoholu, parfémů a konzervačních látek.  Je vhodný pro všechny typy pleti, i pro unavenou pleť nebo pokožku se sklonem k zarudnutí a svědění. Osvěží a probudí i unavenou mysl.

Dárek: 

Masážní kadidlová směs olejů a bylin. Unikátní masážní směs s pravým jemným kadidlovým olejem a směsí ajurvédských bylin. Masážní kadidlová směs uvolňuje napětí, zklidňuje unavené a namožené svaly. Kadidlo ze stromů Boswellia je všeobecně vhodné pro zlepšení funkce kloubů. Masážní směs lehce nevtíravě voní a nezanechává pocit mastnoty. Hlavní složkou směsi je jemný kadidlový olej.

 

Další informace

Hmotnost 0.100 kg
Rozměry 10 × 10 × 5 cm

Mohlo by se Vám líbit…