Balíček  “Vůně kadidla”

Balíček “Vůně kadidla”

1 160 

Speciální kadidlová nabídka za skvělou cenu vám provoní byt a uvolní mysl. Balíček “Vůně kadidla” obsahuje:  100% jemný kadidlový olej 50 ml (540 Kč) , silně koncentrovaný pravý  kadidlový esenciální olej 10 ml (620 Kč) a dárek, balíček  ománského kadidla Hojari Normal 5g.

Popis

 

100% čistý kadidlový olej Aldhiyaa má jemnou strukturu, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Kadidlový olej lze používat přímo na pokožku, je dermatologicky testován Státním zdravotním ústavem ČR. Jeho lehounká jemná vůně uvolní vaši mysl a zklidní napětí. Vyhlazuje nesrovnalosti na pokožce, malé jizvičky a pigmentové skvrny. Je výborný při drobných poraněních jako jsou štípance a škrábance. Sladce kořeněná vůně esencí z kadidla ulevuje nervovému napětí, úzkosti, depresi a nespavosti.  

Silně koncentrovaný esenciální olej z nejkvalitnějšího ománského kadidla je určený především k aromaterapii. 1-2 kapky v aromalampě nebo difuzéru stačí k provonění celého bytu nebo koupele. Smícháním s nosnými oleji získáte jedinečný osobní parfém. Odvažte se, kombinujte s jinými oleji a vytvořte si vlastní voňavou esenci.

DÁREK : Ománské kadidlo Hojari 5g.  Kadidlo typu Hojari je určeno hlavně k vykuřování. Vykuřováním dezinfikujete místnost a zbavujete vzduch  virů a baktérií. Kromě blahodárných účinků na psychiku je oblíbené také díky jeho příjemné a relaxační vůni.  Používá se k meditacím a různým náboženským obřadům. Kadidlový dým také skvěle odpuzuje komáry a jiný nežádoucí hmyz.

Dárkové balení – krabička s průhledným víkem a dřevitá dekorační vlna. Dárek, 5g kadidlové pryskyřice je zabalen v sametovém pytlíčku.

 

 

 

Další informace

Hmotnost 0.3 kg

Mohlo by se Vám líbit…