Kadidlové nálepky na komáry a klíšťata – 24 ks

Kadidlové nálepky na komáry a klíšťata – 24 ks

100 

Účinná a čistě přírodní zbraň na nežádoucí a dotěrné komáry a klíšťata. Kadidlové nálepky jsou pouze z přírodních složek – obsahují kadidlový olej, olej z citronely a citronové trávy. Nejúčinnější složky všech repelentů.  Nálepky jsou voděodolné, nedoporučuje se ale nalepovat přímo na kůži.  Díky svému čistě přírodnímu složení jsou ideální také pro děti.

Není skladem

Katalogové číslo: 00005 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Účinná a čistě přírodní zbraň na nežádoucí a dotěrné komáry a klíšťata. Kadidlové nálepky jsou pouze z přírodních složek – obsahují kadidlový olej, olej z citronely a citronové trávy. Nejúčinnější složky všech repelentů.  Nálepky jsou voděodolné, nedoporučuje se ale nalepovat přímo na kůži.  Díky svému čistě přírodnímu složení jsou ideální také pro děti. Nalepíte na oblečení a máte na celý den vystaráno. Nežádoucí hmyz vás i vaše děti  bude brát obloukem. Vhodné i pro sportovce, stačí nalepit na tričko a vyrazit na kolo, golf nebo na vodu. Nebudete potřebovat jiný repelent.

Balení obsahuje 2 sáčky, v každém je 12 nálepek. Sáčky mají znovu zavírací patent, díky kterému se účinné látky v nálepkách uchovají po dlouhou dobu.

Ingredients : Citronella oil, Lemongrass oil, Frankincense oil

Použití: Pouze na vnější použití. Nenalepujte na kůži a zabraňte styku s očima. Dojde-li k styku s očima, okamžitě je vypláchněte vodou. Uchovávejte v suchu a chladu.

Další informace

Hmotnost 0.050 kg
Rozměry 15 × 8 × 0.1 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kadidlové nálepky na komáry a klíšťata – 24 ks”

Mohlo by se Vám líbit…