Kadidlový balíček Kadidlové blaho
Sleva!

Kadidlový balíček Kadidlové blaho

659  560 

Kadidlo má nespočet blahodárných účinků. Kromě kadidlové pryskyřice jsou oblíbené také kadidlové oleje.  Vyzkoušejte naše kadidlové produkty ve výhodném kadidlovém balíčku “Kadidlové blaho”.

Balíček obsahuje:  kadidlovou masážní směs olejů a bylin (50 ml 280Kč), Luban kadidlový balzám na rty (15ml 220Kč) a kadidlové mýdlo (159 Kč).  Dárkové balení – bílá krabička, dřevitá vlna.

 

Popis

Kadidlo má nespočet blahodárných účinků. Kromě kadidlové pryskyřice jsou oblíbené také kadidlové oleje.  Vyzkoušejte naše kadidlové produkty ve výhodném balíčku “Kadidlové blaho”.

Balíček obsahuje:  kadidlovou masážní směs olejů a bylin (50 ml 280Kč), Luban kadidlový balzám na rty (15ml 220Kč) a kadidlové mýdlo (159 Kč).  Dárkové balení – bílá krabička, dřevitá vlna.

Masážní směs na klouby a svaly  – unikátní masážní směs s pravým jemným kadidlovým olejem. Olej uvolňuje napětí, zklidňuje unavené svaly, bolavé klouby. Příjemně voní a nezanechává pocit mastnoty. Kromě hlavní složky kadidlového oleje směs obsahuje také mandlový olej, kokosový olej, olivový olej, olej z pšeničných klíčků, sezamový olej, olej z citronové trávy a další přírodní složky, které blahodárně působí na namožené svaly a napomáhají k jejich uvolnění. Hlavní složkou je 100% čistý kadidlový olej z Ománu. Olej je dermatologicky testován a certifikován Státním zdravotním ústavem ČR.

LUBAN kadidlový balzám na rty 15ml – Luban  poskytne vaším rtům dokonalou péči. Krásně zvláční a vyživí i velmi suché a rozpraskané rty.Balzám se velmi dobře roztírá a rychle se vstřebá.  Rty a jemnou pokožku kolem nich dokonale ošetří a hydratuje na dlouhou dobu. Jeho hlavní složkou je jemný kadidlový olej z kadidla Boswellia sacra z Ománu.

Kadidlové mýdlo – Kadidlové mýdlo si oblíbí všichni milovníci vůně kadidla. Toto glycerínové mýdlo patří k nejkvalitnějším na ománském trhu. Mýdlo obsahuje vysoce kvalitní kadidlový olej. Jeho jemná struktura nevysušuje pokožku, má zvláčňující efekt. Kadidlové mýdlo dobře pění a voní kadidlem.

◊   DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO V ČR – tento produkt je dermatologicky testován Státním zdravotním ústavem ČR

◊   100% BIO – čistě přírodní produkt

◊   WILD CRAFTED – kadidlo použité na výrobu oleje se sbírá tradičním způsobem bez použití techniky

◊   NON TOXIC & ECO FRIENDLY – výroba oleje probíhá s ohledem na životní prostředí, olej neobsahuje žádné přidané toxické látky

◊   NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH – naše produkty neprocházejí žádnými testy na zvířatech

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Rozměry 10 × 10 × 8 cm

Mohlo by se Vám líbit…