Balíček “Kadidlová záchrana”

Balíček “Kadidlová záchrana”

820 

Kadidlo má nespočet blahodárných účinků. Kromě kadidlové pryskyřice jsou oblíbené také kadidlové oleje.  Vyzkoušejte naše kadidlové produkty ve výhodném balíčku.

Balíček obsahuje: 100% kadidlový olej Aldhiyaa a Masážní směs s kadidlovým olejem. K tomu dárek ZDARMA – 5g kadidla Hojari z Ománu.

Popis

 

Kadidlo má nespočet blahodárných účinků. Kromě kadidlové pryskyřice jsou oblíbené také kadidlové oleje. Vyzkoušejte naše kadidlové produkty ve výhodném balíčku.

Balíček obsahuje: 100% kadidlový olej Aldhiyaa a masážní směs s kadidlovým olejem. K tomu dárek ZDARMA – 5g kadidla Hojari z Ománu.

100% čistý kadidlový olej vám vyhladí menší jizvičky a pigmentové skvrny, jeho příjemná vůně navodí při masáži uvolnění a pocit relaxace. Je vhodný  jako základ masážních olejových směsí.  Nezanechává pocit mastnoty a hodí se na všechny druhy pleti, včetně ekzematické. Používá se také v ajurvédě a při meditacích. Je výborný při drobných poraněních jako jsou štípance a škrábance.

Složení: 100% extrakt z pryskyřice stromu Boswellia sacra – kadidlovník pravý.

Masážní směs na klouby a svaly Unikátní masážní směs s pravým jemným kadidlovým olejem. Olej uvolňuje napětí, zklidňuje unavené svaly, bolavé klouby. Příjemně voní a nezanechává pocit mastnoty. Kromě hlavní složky kadidlového oleje směs obsahuje také mandlový olej, kokosový olej, olivový olej, olej z pšeničných klíčků, sezamový olej, olej z citronové trávy a další přírodní složky, které blahodárně působí na namožené svaly a napomáhají k jejich uvolnění. Hlavní složkou je 100% čistý kadidlový olej z Ománu. Olej je dermatologicky testován a certifikován Státním zdravotním ústavem ČR.

Složení: 100% extrakt z pryskyřice stromu Boswellia sacra – kadidlovník pravý z Ománu, mandlový olej, kokosový olej, olivový olej, olej z pšeničných klíčků, sezamový olej, olej z citronové trávy, kasie křídlatá (Cassia alata), vetiver (Vetiveria zizanioides), neem – zaderah indický (Azadirachta indica), pepřovník dlouhý (Pipper longum), přestup čínský (Smilax china), zázvor obecný (Zingiber officinale) lehký kapalný parafín.

DÁREK : Ománské kadidlo Hojari 5g.  Kadidlo typu Hojari je určeno hlavně k vykuřování. Vykuřováním dezinfikujete místnost a zbavujete vzduch  virů a baktérií. Kromě blahodárných účinků na psychiku je oblíbené také díky jeho příjemné a relaxační vůni.  Používá se k meditacím a různým náboženským obřadům. Kadidlový dým také skvěle odpuzuje komáry a jiný nežádoucí hmyz.

Dárkové balení – krabička s průhledným víkem a dřevitá dekorační vlna. Dárek, 5g kadidlové pryskyřice je zabalen v sametovém pytlíčku.

Další informace

Hmotnost 0.15 kg
Rozměry 6.5 × 6 × 5 cm

Mohlo by se Vám líbit…